Led žárovky

led_inoxled (1)

LED technologie v osvětlení domácností, průmyslových, obchodních a administrativních prostor, osvětlení veřejných budov a veřejném osvětlení.

LED pracují na principu fyzikálního jevu elektroluminiscence, jenž znamená, že prochází-li přechodem elektrický proud v propustném směru, přechod vyzařuje nekoherentní světlo s úzkým spektrem. Pásmo spektra záření diody je závislé na chemickém složení použitého polovodiče – od ultrafialových, přes různé barvy viditelného spektra, až po infračervené pásmo.

Na rozdíl od jiných elektrických zdrojů světla (žárovka, výbojka, doutnavka) LED mají tu výhodu, že pracují s poměrně malými hodnotami proudu a napětí.

ŽIVOTNOST SVĚTELNÉHO LED ZDROJE

Závisí na mnoha parametrech (na teplotě, stabilitě napájení, počtu cyklů zapnutí/vypnutí apod.). V případě LED zdrojů tyto parametry jeho životnost ovlivňují jen málo.

Životnost LED zdroje závisí na konkrétním výrobci, provedení a použitých materiálech. Led světla mají životnost zhruba 60.000 hodin, což při běžném svícení znamená 15 až 20 let.

BARVA SVĚTLA LED OSVĚTLENÍ

Všechny naše LED žárovky si můžete pořídit ve dvou barevných variantách. Jsou to LED žárovky Cold White (CW, bílá) a LED žárovky Warm White (WW, teplá bílá). U každé žárovky je uvedeno do jakých prostor se hodí.

Obecně pak platí to, že Cold White se hodí spíše do kuchyní, vstupních hal, koupelen a toalety, a Warm White pak do ložnic, obývacích pokojů a podobných prostor.

Druhy dodávaných LED (klikněte pro zvětšení)

Řada INOXLED

 

 

 

 

 

 

V případě zájmu nás neváhejte oslovit, vše vám vysvětlíme a navrhneme optimální řešení pro vaší domácnost, kancelář či provozovnu.

VÝHODY POUŽÍVÁNÍ LED OSVĚTLENÍ

  • Minimální spotřeba
  • Minimální údržba
  • Okamžitá plná intenzita světla
  • Vysoká životnost
  • Neztrácí na životnosti zapínáním a vypínáním
  • Bezpečné používání bez nebezpečného odpadu.

Díky technologii LED je spotřeba elektrické energie maximálně třetinová v porovnání se spotřebou běžných svítidel.
V praxi to znamená, že s úspornými LED svítidly ušetříte 60 – 80% nákladů na elektrickou energii.

Naše společnost spolupracuje se zavedenou českou značkou INOXLED – to představuje prvotřídní kvalitu a špičkové LED žárovky, LED trubice a jiné LED osvětlení na úrovni výrobků renomovaných světových značek za přijatelnou cenu.

led-uspory

 

 

Vypočítejte si úsporu elektřiny při použití LED žárovek

Na námi dodávané žárovky se vztahuje záruka 3 roky.

W

W

ks

hodin za den


Roční spotřeba: kWh

Platba za energii: Kč/rok

Roční úspora s LED svítidly: Kč/rok

Návratnost investice: měsíců

Úspora za deset let:

Specializace: Kutná hora, Benešov, Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Náchod, Havlíčkuv Brod, Jihlava, Světlá nad Sázavou

© 2020 FTstavby.cz | Web vytvořil: intersite.cz